День села Сереховичі та престольний празник Іллінського храму: як це було

В черговий раз до нас прийшов Ілля -                                                                                                Престольне свято в нашому селі,                                                                        Прийшов не сам, привів ще День села,                                                                        Щоб позлітались вихідці  до рідної землі.                                                  Наїхало гостей тут звідусіль,                                                  Іллінський храм гостинно всіх стрічав,                                                  То ж веселись, народе, час настав                                                  Для вшанування предків голосів - такими словами розпочались урочистості  в Сереховичах  2 серпня. Чотирнадцять років поспіль сереховичан та гостей села вабить своїми золотими куполами  Свято – Іллінський храм. І щороку він гостинно запрошує всіх на свої іменини, які вже традиційно збігаються з Днем села  Сереховичі. Цей рік теж не став винятком, хіба гостей зібралось більше, ніж завжди, бо наїхало з усієї об’єднаної громади.     Святкування традиційно розпочалось зі святкового богослужіння  у храмі, де настоятелю храму отцю Валерію Балюку співслужили  протоієрей Хрестовоздвиженського храму села Синове отець Володимир Федорович та  настоятель церкви Святої Параскеви Микола Хлуд.

14:23 08.08.2018

У Синові відгуляли День села

Спекотний  літній  день 29 липня 2018 року у синівців та мешканців Сереховичівської громади залишив приємні спогади, бо тут святкували День села, приурочений Дню Володимира та 1030-річчю Хрещення України – Русі.

12:46 05.08.2018

Відбулась чергова сесія Сереховичівської сільської ради

Вчора відбулась чергова сесія Сереховичівської сільської ради. На сесію виносились такі питання: про внесення змін до бюджету сільської ради на 2018 рік, про безоплатну передачу із комунальної власності Сереховичівської сільської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селища, району  майна, про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, про затвердження акту визначення втрат сільскогосподарського і лісогосподарського  виробництва, пов'язаних з вилученням земельних ділянок , про погодження надання в оренду невитребуваних паїв ФГ "Соломія плюс", про надання дозволу на виготовлення проекту та технічної документації із землеустрою громадянам, про затвердження проектів та технічної документації із землеустрою громадянам, про погодження відведення в натурі (на місцевості) земельних ділянок в розмірі частки (паю) , різне.

10:07 27.07.2018

Реформування медицини: перші кроки

Напередодні сесії Сереховичівської сільської ради відбулось засідання постійної комісії з гуманітарних питань по впровадженню реформ у ланці первинної допомоги. На комісію були запрошені головний лікар Комунального закладу "Старовижівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Наталія Петрівна Капітула, головний лікар Сереховичівської АЗПСМ Іван Петрович Шимончук, медсестра Алла Дричик, депутати сільської ради, в.о. старости сіл Солов'ї, Комарове, Ниці Василь Петрович Абрамчук. Наталія Капітула окреслила ситуацію, яка склалася на даний час у ланці первинної допомоги, зазначивши, що в зв'язку зі створенням Комунального некомерційного підприємства ""Старовижівський центр первинної медико-санітарної допомоги" , потрібно визначитися з долею місцевих медичних закладів. Саме такі заклади матимуть змогу укласти договори з Національною службою здоров'я України і отримати через неї пряме фінансування з Державного бюджету.

09:06 27.07.2018

Комарове святкувало свій перший День села

Мешканці села Комарове, яке знаходиться на     території Сереховичівської     громади,   днями відзначили свій перший День села. І хоч     погода ще   зранку внесла свої корективи,   поливаючи рясним дощем, та це не стало             перепоною в проведенні гарного свята.

08:50 17.07.2018

Як відбувався ІІ міжрайонний етнофестиваль "Гуртом ниву зажнемо"

Другий рік поспіль на межі Старовижівського та Ковельського районів проходить ІІ міжрайонний етнофестиваль "Гуртом ниву зажнемо", метою якого є відродження народних звичаїв, популяризація народних етнотрадицій та вшанування хліборобської праці.

10:10 13.07.2018