Консультації з громадськістю

Консультації з громадськістю проводяться з метою залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

Проведення консультацій з громадськістю має сприяти налагодженню системного діалогу органів виконавчої влади з громадськістю, підвищенню якості підготовки рішень з важливих питань державного і суспільного життя з урахуванням громадської думки, створенню умов для участі громадян у розробленні проектів таких рішень.

Створено робочу групу з вивчення питання оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Сереховичівської сільської ОТГ

За результатами засідання в форматі круглого столу на тему «Формування спроможної освітньої мережі в Сереховичівській ОТГ", що відбулося 10 травня 2019 року  в приміщенні Сереховичівської ЗОШ за участі керівників шкіл, сільського голови Р. Шиманського, членів виконавчого комітету, депутатів сільської ради та представників Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування (ВЦРМС), головою Сереховичівської сільської ради видане розпорядження №27 від 14.05.2019 " Про створення робочої групи з вивчення питання оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів Сереховичівської ОТГ".

21:50:37 14.05.2019

Відбулося засідання в форматі круглого столу на тему «Формування спроможної освітньої мережі в Сереховичівській ОТГ"

Сьогодні в приміщенні ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. Ю.А. Ярощука с. Сереховичі за участі керівників шкіл, сільського голови Р. Шиманського, членів виконавчого комітету, депутатів сільської ради та представників Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування (ВЦРМС) відбулося засідання в форматі круглого столу на тему «Формування спроможної освітньої мережі в Сереховичівській ОТГ". Учасники зустрічі мали можливість висловити власне бачення шляхів розвитку та формування спроможної мережі освітніх закладів. Директор ВЦРМС Анатолій Пархом'юк та радник центру з фінансових питань Anatoliy Matviyuk надали практичні рекомендації щодо впроваження оптимізації в навчальних закладах, підвищення ефективності їх роботи та покращення якості надання освітніх послуг.

21:42:10 10.05.2019