Про обов'язкову самоізоляцію осіб, що прибули із-за кордону

Про обов’язкову самоізоляцію всіх, хто повернувся з за кордону.

Якщо протягом останніх 14 днів ви повернулися з країни зі спалахом коронавірусу або спілкувалися з інфікованим, потрібно слідувати таким вказівкам:

– сидіти вдома, в окремій кімнаті,

– намагатися нікуди не ходити, а у випадку симптомів: підвищення температури, кашель телефонувати до свого сімейного лікаря або на 103).

У разі підозри на наявність хвороби, буде викликана бригада медичної допомоги для здачі необхідних аналізів.

Тільки так ми можемо запобігти епідемії. Будьте здорові!

Рекомендації щодо попередження масового поширення респіраторної вірусної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 і гострої респіраторної вірусної інфекції

Оскільки спалах COVID-19 продовжує розвиватися, ВООЗ проводить його  порівняння з грипом. Обидва викликають респіраторні захворювання, але між цими двома вірусами і тим, як вони поширюються, є важливі відмінності. Це має важливе значення для прийняття заходів охорони здоров'я громадськості для реагування на кожен вірус.

11:37:53 26.03.2020