Сторінка на стадії наповнення

День адміністратора ЦНАП

Сьогодні наш ЦНАП відвідали учні 8 класу Сереховичівського ліцею ім. Ю.А. Ярощука. Учням розповіли про важливість реєстрації місця проживання, особливості подачі документів на виготовлення паспорта громадянина України, а також ознайомили з роботою адміністратора та державного реєстратора. Вікторина, проведена після інформаційної частини екскурсії показала, що учні добре запам'ятали поданий їм матеріал, в результаті чого отримали солодкі призи . Під час екскурсії працівників ЦНАПу привітали не лише учні, але й колектив Сереховичівської сільської ради на чолі з сільським головою. Дуже дякуємо за теплі слова привітання та хорошу співпрацю.

16:33:16 06.09.2021

Урочисте відкриття Центру Надання Адміністративних Послуг

Сьогодні, 20 травня 2021 року, на свято Вишиванки в Сереховичівській Громаді важлива подія – урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг, котрий наразі буде надавати 137 адміністративних послуг для населення та юридичних осіб. Це насправді велике досягнення, і ми пишаємося тим, що саме наша громада отримала можливість відкрити ЦНАП, котрий відповідає всім сучасним вимогам та європейським стандартам. Надійними партнерами нашої громади по створенню ЦНАПу стали українські та шведські експерти Програми «U-LEAD з Європою».

15:25:33 21.05.2021

Зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни

На території нашої громади проживає всього один ветеран Великої Вітчизняної війни - це житель с. Ниці Богдан Василь Пилипович. Напередодні Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги сільський голова Ростислав Шиманський разом з представниками Ковельської РДА відвідали ветерана, вручили подяку та подарунки.ДЯКУЄМО Вам, Василю Пилиповичу, за наше мирне і світле сьогодні!

09:16:51 08.05.2021

Панахида за загиблими у Другій світовій війні з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Сьогодні в Сереховичах біля Обеліску слави було відправлено панахиду за загиблими у Другій світовій війні з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Здається, навіть небо плакало дощем, сумуючи разом з присутніми, яких назбиралось чимало, не зважаючи на несприятливу погоду.Та все ж відсутність ветеранів війни не дає нам права забуття тих подій, які відбулись 76 років тому. І сьогоднішня подія є цьому підтвердженням, як і подяка за теперішній мирний день та віра в світле майбутнє, що звучала у вітальних словах учнів місцевої школи, сільського голови Р. Шиманського, настоятеля Свято-Іллінського храму о. Валерія.В знак пошани всіх загиблих до Обеліска слави було покладено квіти.

23:44:08 07.05.2021