Соціокультурна діяльність закладу

День Єднання - 2022

Так відзначили День єднання працівники культури, медицини, сільської ради в Синові.

12:25:59 18.02.2022

На Аскольдовій могилі поховали їх...

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

13:21:30 28.01.2022

До Дня пам'яті жертв голодоморів

Україна в 1932-1933 роках пережила страшну трагедію - Голодомор, який забрав мільйони людських життів .У четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв Голодомору.     В бібліотеці - філії села Синове КЗ "Сереховичівська публічна бібліотека"створено тематичну виставку "Гіркої пам'яті ковток"

12:35:35 30.11.2021

Кричи, але не мовчи!!!!

З 25 листопада по 10 грудня проходить щорічна акція "16 днів проти насильства" . Вона проводиться з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях , жорстоко поводження з дітьми ,протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. У межах акції бібліотека - філія села Синове КЗ " Сереховичівська публічна бібліотека організувала тематичну поличку "Кричи ,але не мовчи".

13:13:18 25.11.2021

Стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Вже стало доброю традицією на березневих канікулах відзначати Всеукраїнський тиждень дитячого читання.   До проведення заходів в рамках цього тижня завжди долучається і Синівська бібліотека. Цьогоріч початок тижня ознаменувався проведенням поетичного віночка "Шевченкові твори сяють, як зорі", в якому прийняли участь учні 1- 6 класів місцевої школи. Діти читали поезії Шевченка, тим самим висловлюючи свою глибоку шану і повагу до видатного українця, захоплення до його творів.  На згадку про участь у заході діти були відзначені заохочувальними подаруночками

16:38:34 25.03.2019