Стартував Всеукраїнський тиждень дитячого читання
Дата: 25.03.2019 16:38
Кількість переглядів: 477
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332851/03feecc45a456afd9b980fa3e6fe7fa4.jpg)
Вже стало доброю традицією на березневих канікулах відзначати Всеукраїнський тиждень дитячого читання.
До проведення заходів в рамках цього тижня завжди долучається і Синівська бібліотека. Цьогоріч початок тижня ознаменувався проведенням поетичного віночка "Шевченкові твори сяють, як зорі", в якому прийняли участь учні 1- 6 класів місцевої школи. Діти читали поезії Шевченка, тим самим висловлюючи свою глибоку шану і повагу до видатного українця, захоплення до його творів.
На згадку про участь у заході діти були відзначені заохочувальними подаруночками
« повернутися