Протидія торгівлі людьми

ПротиДІЙ торгівлі людьми

Термін „торгівля людьми” передбачає різні види та форми експлуатації людини, які наводяться як міжнародними нормативно-правовими документами, так і законодавством України.

09:25:40 18.10.2021

В Україні стартувала інформкампанія з протидії секс-рабству, проституції та торгівлі людьми

Низка актуальних заходів та конкурс журналістських робіт в межах інформаційно-просвітницької кампанії «Що таке Модель рівності?» з протидії сексуальному рабству, проституції та торгівлі людьми розпочалися в Україні.

09:23:40 18.10.2021

Протидія торгівлі людьми

Україна є країною походження, транзиту та призначення у торгівлі чоловіками, жінками та дітьми. Зростає також проблема внутрішньої торгівлі людьми. За даними дослідження, проведеного на замовлення МОМ, понад 260 000 українців постраждали від торгівлі людьми з 1991 року, що робить Україну однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі.

09:15:42 18.10.2021