Сереховичівська громада
Волинська область, Ковельський район

Фонд соціального страхування від нещасних випадків

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

Однак цього року в Україні він ознаменований як ніколи підвищеними ризиками та смертельною загрозою для працівників усіх сфер. Тож сьогодні українці стали на захист Батьківщини попри небезпеку – кожен на своєму фронті, ми об’єднали зусилля для перемоги.

10:44:55 28.04.2022

Проведення розслідування нещасних випадків на виробництві в умовах воєнного стану

Повномасштабне вторгнення російських військ суттєво порушило економічну стійкість нашої держави, змушуючи всі сфери господарювання функціонувати в більш жорстких умовах, а роботодавців і працівників дотримуватися правового поля, скоригованого на підставі Указу Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні”.

14:27:43 19.04.2022

Профілактика виробничого травматизму під час виконання весняно-польових робіт

З початком весняно - польових робіт суттєво зростають обсяги та інтенсивність виробничого процесу.  У цей час пожвавлюються й інші роботи в агропромисловому виробництві. Це збільшує ризик виробничого травматизму, особливо при недотриманні правил техніки безпеки та охорони праці й внаслідок неналежної організації робіт. Згідно із Законом України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний створити на робочих місцях у кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до вимог нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці.

13:40:01 22.02.2022

Увага! Нещасний випадок

Одним із основних показників стану охорони праці є рівень виробничого травматизму та професійної захворюваності.

14:07:46 10.01.2022

І знову про Е-лікарняні...

Фахівці Фонду відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

08:54:11 23.11.2021

Організація медичних оглядів працівників певних категорій

Відповідно з вимогами до «Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» від 21 травня 2007 року № 246 (далі — Порядок № 246) триває робота щодо визначення категорії працівників, які підлягають попередньому (періодичним) медичним оглядам у 2022 році. Процедуру проведення медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі та осіб віком до 21 року, визначено Порядком № 246. Роботодавець або його представник повинні надати до Управління Держпраці у відповідній області заяву на ім’я начальника цього управління щодо визначення категорій працівників, які підлягають медичному огляду в 2021 році.

11:37:54 26.10.2021

Щороку Фонд фіксує смертельні нещасні випадки через отруєння газами в каналізаційних колодязях

Роботи у водопровідних та каналізаційних мережах, колекторах, колодязях щороку стають причиною смертельних нещасних випадків через отруєння газами. Такі нещасні випадки є наслідком невикористання або відсутності засобів індивідуального захисту.

10:40:41 28.07.2021

Як запобігти нещасним випадкам на роботі в спеку

Спека у літній період негативно впливає  на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку. Саме тому, керівникам робіт в умовах підвищення температури повітря необхідно більш ретельно планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при дії високих температур зовнішнього середовища, а саме:

09:41:13 07.07.2021