Панахида за загиблими у Другій світовій війні з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата: 07.05.2021 23:44

Сьогодні в Сереховичах біля Обеліску слави було відправлено панахиду за загиблими у Другій світовій війні з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Здається, навіть небо плакало дощем, сумуючи разом з присутніми, яких назбиралось чимало, не зважаючи на несприятливу погоду.Та все ж відсутність ветеранів війни не дає нам права забуття тих подій, які відбулись 76 років тому. І сьогоднішня подія є цьому підтвердженням, як і подяка за теперішній мирний день та віра в світле майбутнє, що звучала у вітальних словах учнів місцевої школи, сільського голови Р. Шиманського, настоятеля Свято-Іллінського храму о. Валерія.В знак пошани всіх загиблих до Обеліска слави було покладено квіти.