Кар'єр у Сереховичах вже офіційно запрацював!

Дата: 12.10.2018 09:46
Кількість переглядів: 1903

9 жовтняФото без опису в урочищі "Глинище" на території Сереховичівської сільської ради відбулося офіційне відкриття кар'єру по видобуванню піску. Кожна добра справа починається з  молитви.І ця подія теж розпочалась із освячення та молебну, який здійснили настоятель  Хрестовоздвиженського храму с.Синове отець Володимир Федорович та настоятель Свято-Іллінського храму с.Сереховичі отець Валерій Балюк. З вітальним словом та побажанням плідної роботи в інтересах громади виступив сільський голова Сереховичівської сільської ради Ростислав Шиманський. Присутній на цьому дійстві депутат обласної ради Сергій Котюк дякував за підтримку у підготовчих роботах до відкриття кар'єру  та висловив надію на продуктивну співпрацю для добробуту громади. Радів за сереховичан і присутній депутат районної ради, голова СВК "Нове життя" Борис Дричик, бо нарешті на цих багатих землях буде наведено порядок. Тож побажаємо господарю кар'єру приватному підприємцю Володимиру Потапчуку успіхів у роботі та нехай ці благі наміри сприяють добробуту та розвитку Сереховичівської громади.