ОГОЛОШЕННЯ про громадські обговорення

Керуючись ч.2 ст. 32 ЗУ "Про повну загальну середню освіту" проводяться громадські обговорення проектів рішень Сереховичівської  сільської ради "Про призупинення діяльності загальноосвітньої школи І ст. с. Шкроби", " Про призупинення діяльності загальноосвітньої школи І ст. с. Ниці".  Пропозиції та зауваження приймаються до 13 липня 2021 року.

14:15:24 01.07.2021

ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення посад керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Сереховичівської сільської ради

Сереховичівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення  посад   директора  ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ю.А.Ярощука с. Сереховичі  Старовижівського  району  Волинської області,

17:21:49 30.06.2021

До уваги співвласників пайового фонду майна Колективного сільськогосподарського підприємства «Нове життя» (КСП «Нове життя»)!

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Нове життя» (код ЄДРПОУ 03736291) повідомляє, що у зв’язку з поступленням заяв громадян про виділення майна в натурі, 11 березня 2021 року о 11 год. 00 хв. в Сільській раді  села Сереховичі (Старовижівського району, Волинської області), що знаходиться за адресою: Волинська обл., Старовижівський р-н, с. Сереховичі, вул. Центральна, буд. 26, будуть проводитись Загальні збори співвласників пайового фонду майна Колективного сільськогосподарського підприємства «Нове життя» (далі, КСП «Нове життя») з наступним порядком денним:

11:57:13 09.03.2021