Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 24.09.2021 15:44

Сереховичівська сільська рада

Оголошує прийом документів

На заміщення вакантної посади:

у відділ Бухгалтерія

- спеціаліст І кат.-бухгалтер  – 1 чол.

Вимоги до посад:  базова вища   освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (магістра), стаж роботи в органах місцевого самоврядування або на посадах державної служби не менше 3 років, вільне володіння державною мовою,  володіння основними навиками роботи на комп’ютері з  відповідними програмними засобами; обовязкове проживання на території громади.

На заміщення тимчасово вакантної  посади

у відділ гуманітарної політики

спеціаліста-методиста (освітня галузь)-1 чол.

Вимоги до посади: Повна вища   освіта  за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста (магістра), педагогічний стаж роботи не менше 5-ти років, вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з  відповідними програмними засобами, обовязкове проживання на території громади.

Документи для участі приймаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.

За детальною інформацією про умови конкурсу та подачі документів для участі в ньому звертатись за адресою: 44442 с. Сереховичі вул. Центральна №26 Старовижівського району Волинської області ( приміщення  сільської ради).

Телефон для довідок:  роб. 94693,  моб. 0985292367.