Гуманітарний фонд "МАРЛОГ" - переселенцям Сереховичівської громади

Дата: 03.05.2022 12:20

Фото без описуВід початку військових дій, відколи рашка віроломно вдерлася на територію України, в жителів Сереховичівської Громади та в приміщенні Синівської школи знайшли прихисток 138 осіб з Південного, Східного регіонів нашої Країни, жителі Києва та Київщини, які були вимушені тікати від ракет та снарядів що не щадять нікого і нічого. Декотрих військові забирали прямо з під обстрілів, тому приїхали в чому були одіті, в халатах та тапочках????. Нині їх у нас проживає - 104 особи, в тому числі - 33 діти. Кляті орки, ніколи вам не буде прощення ????????!!!

Натомість наші краяни, якими їх так страшили, зносили і далі допомагають всім необхідним??????, виділяють та облаштовують житло, без будь-якої плати????!

Рашист нас УКРАЇНЦІВ, замість знищити об'єднали, як ніколи раніше, об'єднали навколо нас увесь світ! Такої КРАЇНИ їм не здолати, НІКОЛИ!!!

Ось і на наше прохання до гуманітарного фонду "МАРЛОГ" ми одразу отримали позитивну відповідь. Волонтери з України, Америки, Ізраїлю, Канади, Австралії приїхали та вручили тимчасовим переселенця їжу та одяг, засоби гігієни та взуття, солодощі та дитячі іграшки...