Громада отримала новий шкільний автобус

Дата: 21.12.2021 12:44

Фото без опису20 грудня 2021 року на Київському майдані в Луцьку відбулось офіційне вручення шкільних автобусів для 9 громад області, в тому числі і для Сереховичівської громади. На це диво жителі громади чекали дуже довго, адже потребують підвезення до навчальних закладів 112 учнів. В громаді є 2 шкільних автобуси, та вони  не забезпечують  вчасного підвезення дітей, один з них мусив робити 2 рейси. А це означало зміни в початку навчального процесу.

Придбання шкільного автобуса стало можливим завдяки отриманню субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів при співфінансуванні місцевого бюджету в розмірі 975 тис. грн. Щиро дякуємо депутатам Сереховичівської сільскої ради за виділення коштів на придбання  автобуса!