ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РОЗГЛЯНУВ ПРОЄКТ БЮДЖЕТУ НА 2022 РІК

Дата: 10.12.2021 09:59

Фото без опису

06 грудня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Сереховичівської сільської ради під головуванням сільського голови Ростислава Шиманського. Основним питанням порядку денного був розгляд проєкту рішення сільської ради «Про бюджет Сереховичівської сільської територіальної громади на 2022 рік». Прогнозоване суттєве зростання цін на енергоносії, підвищення рівня мінімальної заробітної плати, недофінансування делегованих державою повноважень у 2022 році ставить перед громадою нові виклики. Заслухавши проєкт кошторису, усі учасники засідання дійшли спільної думки, що настав час переглянути діючі підходи до витрачання бюджетних коштів, внести корективи у формат діяльності медичних закладів та закладів надання соціальних послуг, невідкладно впровадити в бюджетних установах заходи, що передбачатимуть економію бюджетних коштів, визначити пріоритети розвитку громади на найближчі роки. З урахуванням вищенаведеного, було прийнято рішення продовжити роботу щодо формування проєкту бюджету за участю членів виконкому, керівників установ, депутатів для того, щоб наприкінці грудня подати на розгляд сесії сільської ради доопрацьований, збалансований та такий, що максимально відповідаитме інтересам жителів громади головний кошторис громади на 2022 рік.

Апарат сільської ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)