СТОВ «Ратнівський аграрій» повідомляє про діючу на Товаристві програму щодо закупівлі бичків м’ясної породи в особистих селянських господарствах (населення) територіальних громад.

Дата: 01.06.2021 10:15

ОГОЛОШЕННЯ

За даною програмою закуповуватимуться бички 6-7 тижневого віку народжені шляхом природнього запліднення бичками-репродукторами товариства або штучного осіменіння сіменним матеріалом від бугаїв м’ясної породи (абердин-ангуська).

Придбання молодняку ВРХ буде проводитись за ціною, яка буде сформована заготівельниками на дату придбання з доплатою +2 гривні за 1 кг живої ваги.

Запрошуємо до співпраці ветеринарів та техніків штучного осіменіння, які працюють на території Ковельської, Дубівської, Старовижівської, Дубечненської, Сереховичівської, Смідинської, Заболоттівської, Ратнівської, Забродівської, Самарівської та Велимченської територіальних громад.

За детальною інформацією з питань співпраці звертатись в планово-економічний відділ СТОВ «Ратнівський аграрій» за тел. 0672300577

Адміністрація СТОВ «Ратнівський аграрій»