До уваги співвласників пайового фонду майна Колективного сільськогосподарського підприємства «Нове життя» (КСП «Нове життя»)!

Дата: 09.03.2021 11:57

Сільськогосподарський виробничий кооператив «Нове життя» (код ЄДРПОУ 03736291) повідомляє, що у зв’язку з поступленням заяв громадян про виділення майна в натурі, 11 березня 2021 року о 11 год. 00 хв. в Сільській раді  села Сереховичі (Старовижівського району, Волинської області), що знаходиться за адресою: Волинська обл., Старовижівський р-н, с. Сереховичі, вул. Центральна, буд. 26, будуть проводитись Загальні збори співвласників пайового фонду майна Колективного сільськогосподарського підприємства «Нове життя» (далі, КСП «Нове життя») з наступним порядком денним:

1. Про обрання голови та секретаря Загальних зборів співвласників пайового фонду майна КСП «Нове життя».
  2. Розгляд заяви громадянина Смітюха Івана Євдокимовича про виділення майна в натурі.
  3. Розгляд заяви громадянина Дричика Олександра Борисовича про виділення майна в натурі.
  4. Розгляд заяви громадянина Дричика Бориса Сергійовича про виділення майна в натурі.
  5. Розгляд заяви громадянина Люшенко Володимира Володимировича про виділення майна в натурі.

Реєстрація співвласників, представників співвласників, для участі у Загальних зборах співвласників пайового фонду майна Колективного сільськогосподарського підприємства «Нове життя» буде проводитись 11 березня 2021 року з 10 год. 30 хв. по 11 год. 00 хв.

Для реєстрації співвласникам необхідно пред’явити паспорт або інший документ, що посвідчує особу згідно чинного законодавства, а також відповідне Свідоцтво про право власності на майновий пай члена колективного сільськогосподарського підприємства (майновий сертифікат), що засвідчує право особи на пайовий фонд майна КСП «Нове життя».

Ознайомитись з документами поданими на збори співвласників, а також додатковою інформацією можна за телефоном +380967601572, або безпосередньо звернувшись до Керівника Сільськогосподарського виробничого кооперативу «Нове життя» (код ЄДРПОУ 03736291) Дричика Бориса Сергійовича за місцезнаходженням кооперативу: Волинська обл., Старовижівський р-н, с. Сереховичі, вул. Центральна, буд. 2.