A A A K K K
для людей із порушенням зору
Сереховичівська громада
Волинська область, Ковельський район

Проєкт рішення "Про сільський бюджет на 2021 рік"

Дата: 07.12.2020 11:13
Кількість переглядів: 513


УКРАЇНА

СЕРЕХОВИЧІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СТАРОВИЖІВСЬКОГО  РАЙОНУ   ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

СЬОМЕ  СКЛИКАННЯ

 

ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

___________

с. Сереховичі

№___

                                                                 

Про сільський бюджет на 2021 рік

 

03534000000

(код бюджету)

 

 

              Відповідно до пункту 23 частини 1 статті 26 Закону України   « Про місцеве самоврядування в Україні», статті 77 Бюджетного кодексу України сільська рада

ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити на 2021 рік:

доходи сільського бюджету у сумі 21 737 100 грн, у тому числі доходи загального фонду сільського бюджету – 21 620 900 грн, доходи спеціального фонду сільського бюджету – 116 200 грн згідно з додатком  1 до цього рішення;

видатки сільського бюджету у сумі  21 737 100 грн, у тому числі  видатки загального фонду сільського бюджету – 21 596 900 грн, видатки спеціального фонду сільського бюджету – 140 200 грн;

профіцит за загальним фондом сільського бюджету у сумі 24 000 грн згідно із додатком 2 до цього рішення;

дефіцит за спеціальним фондом сільського бюджету у сумі 24 000 грн згідно із додатком 2 до цього рішення;

оборотний залишок бюджетних коштів сільського бюджету на 2021 рік у розмірі 30 000 грн, що становить 0,14 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом;

 

резервний фонд сільського бюджету у розмірі 50 000 грн, що становить 0,23 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком 3 до цього рішення.

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно із додатком 4 до цього рішення.

4. Затвердити на 2021 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів з будівництва, реконструкції, реставрації та капітального ремонту об’єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури  за об’єктами згідно із додатком  5 до цього рішення.

 

5. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію місцевих програм у сумі 625 510 грн згідно із додатком 6 до цього рішення.

 

6. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2021 рік:

 

1) до доходів загального фонду належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97 та 101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 691 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України);

 

2) джерелами формування у частині фінансування є джерела, визначені пунктом 4 частини 1 статті 15 Бюджетного кодексу України.

 

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2021 рік:

 

1) у частині доходів є доходи, визначені статтею 691 Бюджетного кодексу України;

 

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, та залишки коштів спеціального фонду.

 

8. Установити, що у 2021 році кошти, отримані до спеціального фонду сільського бюджету:

 

згідно з пунктом 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України та відповідні залишки коштів спеціального фонду, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною 4 статті 13 Бюджетного кодексу України.

 

9. Визначити на 2021 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками сільського бюджету видатки загального фонду на:

 

оплату праці працівників бюджетних установ;

 

нарахування на заробітну плату;

 

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

 

забезпечення продуктами харчування;

 

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

 

соціальне забезпечення;

 

поточні трансферти місцевим бюджетам.

 

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право відділу фінансів отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

11. Головним розпорядникам коштів сільського бюджету забезпечити:

 

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

 

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних повноважень та проведення оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

 

3) доступність інформації про сільський бюджет відповідно до законодавства, а саме:

 

здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2021 року;

 

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

 

4) взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету з урахуванням вимог чинного бюджетного законодавства;

 

5) проведення у повному обсязі розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання.

 

12. Відповідно до статті 23 Бюджетного кодексу України надати право відділу фінансів за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та запобігання корупції перерозподіляти видатки загального та спеціального фонду, визначені  головним розпорядникам коштів сільського бюджету цим рішенням, без зміни загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів сільського бюджету, в тому числі у частині перерозподілу:

 

1) видатків між бюджетними програмами, в тому числі між витратами загального фонду та бюджету розвитку спеціального фонду сільського бюджету;

 

2) видатків у межах однієї бюджетної, в тому числі між витратами загального фонду та бюджету розвитку спеціального фонду сільського бюджету, та за економічною класифікацією видатків, з урахуванням обмежень, визначених частиною 11 статті 23 Бюджетного кодексу України;

 

3) коштів на реалізацію місцевих програм, що фінансуються з сільського бюджету;

 

4) об’єктів, видатки на які проводяться за рахунок коштів бюджету розвитку спеціального фонду сільського бюджету.

 

13. У разі внесення змін до бюджетної класифікації видатків протягом бюджетного періоду, відділу фінансів привести дане рішення у відповідність з такими змінами.

 

14. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

 

15. Додатки 1 – 6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

16. Відділу фінансів забезпечити оприлюднення цього рішення в десятиденний строк з дня його прийняття відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України.

 

17. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій, міжнародного співробітництва та запобігання корупції.

 

Сільський голова                                                                    Р. Шиманський

Артемук 94693

 

Пояснювальна записка

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь