Вітання з Днем працівників соціальної сфери

Дата: 01.11.2020 17:56

Фото без описуСьогодні, 1 листопада, своє професійне свято в Україні відзначають люди, які мають відкрите серце, щирі наміри, величезне терпіння і безмежну людяність - соціальні працівники.

Шановні колеги! Дорогі друзі!

Сердечно вітаю із професійним святом людей, чия праця сповнена гуманізму, милосердя і тепла – Днем працівників соціальної сфери!

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинуті і не забуті, відчувають себе захищеними у цей непростий для усіх час. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми та життєві негаразди. Завдяки вам мільйони людей отримують соціальні допомоги та послуги, а з ними і надію на справедливість. А тому служіння обраній справі, почуття обов’язку, професійність, доброта та душевна щедрість приносять вам заслужену людську шану і повагу.

Сільський голова Р. Шиманський