Вітання з 50-річчям директора будинку культури с. Сереховичі Миронюк Людмили Миколаївни
Дата: 01.11.2020 17:50
Кількість переглядів: 531
Останній жовтневий день щороку є особливо очікуваний для директора будинку культури с.Сереховичі Людмили Миколаївни Миронюк, котра цьогоріч зустрічає полудень віку.
То ж, шановна Людмило Миколаївно, щиро вітаємо Вас з розкішним ювілеєм та бажаємо Вам міцного здоров'я, радості від дітей та внуків, приємних сюрпризів на щодень, щирих друзів, поваги від людей, прихильності долі та рясних Божих благословінь
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332851/6577aced574648f13ce93295f9c5af1f.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04332851/8fc23803279e322b3732eef672711cff.jpg)
« повернутися