Вшанували захисників України

Дата: 20.10.2020 16:14

Фото без опису14 жовтня відзначають державне свято День Захисника України,  запроваджене у 2014 році  указом тодішнього президента України Петра Порошенка.

Завжди вшановують загиблих односельчан Сергія Троцюка та Олександра Артемука жителі села Синове. Традиційно біля встановлених пам'ятних дошок біля школи односельчани збираються на панахиду, щоб висловити свою повагу і пошану загиблим учасникам АТО, висловити незмірну вдячність за синів та підтримати згорьованих батьків.

І цьогоріч відбулись урочистості, організовані настоятелем Хрестовоздвиженсього храму с. Синове протоієреєм Володимиром Федоровичем, працівниками культури та в.о.старости Русланою Гочачко. З вітальним словом виступив також голова громади Р.Шиманський, який батькам загиблих та учасникам АТО -ООС вручив подарунки.  Для присутніх була проведена година пам'яті "На захисті своєї землі" та линули вітання від  аматорів сцени будинку культури с. Замшани.