Масляна в Грабівському клубі

Дата: 21.07.2020 16:28

Фото без опису Здавна українці дотримувались народних традицій.Одну з них,а саме Масницю,відтворили учасники художньої самодіяльності клубу села Грабове 1 березня 2020р.Відрадно, що це фольклорне дійство під назвою ,,У нас варенички в маслі, бо ми дружечки красні''  зібрало чимало гостей.Вправні господині наготували різних смаколиків.Були млинці і пиріжки,вареники і пампушки, деруни в сметані, а ще була Млинцева Пані.  Цей день мав особливе значення, адже це була Прощена неділя.У цей день потрібно було просити прощення за образи і провини у рідних та друзів, щоб розпочати піст з чистим серцем.    Розпочали фольклорне дійство ведучі: Рокун Марія та Котищук Аня.  Дуже приємно було спостерігати як одне за одним з вітаннями виходили дітки: Савлук Марія, Онищук Марина, сестри Даша і Саша Фіц.    Порадували присутніх своїми виступами Созонік Вікторія, Калінчук Марина та Котюх Олександра, яка зіграла роль Зятя.     Пожвавлення у залі викликали кумедні сценки за участю Савлук Людмили, Васковець Тетяни, Онищук Олени та Каленчук Іванни.    По закінченні виступу всі були запрошені на частування.       За приємний відпочинок та цікаве свято дякував учасникам свята настоятель храму Параскеви -П'ятниці отець Ніколай, активістка громади Ступік Людмила та завідуюча клубом Романюк Тетяна, яка наголосила , що буде рада бачити всіх на наступних заходах.