Могутня, чарівна, мелодійна...

Дата: 08.03.2020 20:29

Фото без опису 21 лютого щороку відзначають у всьому світі Міжнародний день рідної мови. Цікавим заходом відзначили це свято учні ЗОШ І-ІІ ст. с.Солов'ї разом з культпрацівниками  Катериною Сергіївною Римар  та Тетяною Віталіївною Дегтярьовою. Діти  поринули в захоплюючий світ рідної мови, прийнявши участь у конкурсній програмі "Могутня і чарівна українська мова".  Змагання викликали в дітей неймовірну хвилю азарту і емоційного піднесення, та разом з тим вимагали від дітей концентрації уваги, памяті, творчості, логіки, смекалки.

В ході змагань діти пригадували прислівя про мову, знання про частини мови, фразеологізми, афоризми... Приємно, що час, проведений в бібліотеці був корисним, пізнавальним, а головне-діти гарно провели своє дозвілля.