ДКСУ інформує щодо роботи в період завершення бюджетного 2018 року

Дата: 14.12.2018 10:40

Державна казначейська служба України у зв’язку із завершенням бюджетного 2018 року повідомляє.

Система електронних платежів Національного банку України (далі - СЕП НБУ) в період завершення бюджетного 2018 року та на початку 2019 року працюватиме в такому режимі: 27 та 28 грудня 2018 року -  в режимі продовженого банківського дня (на 2 години) до 21-00; 29 грудня 2018 року -  до 13-00 години; у разі зміни регламенту роботи СЕП НБУ (можливого продовження) всі учасники СЕП додатково оперативно будуть повідомлені. 29 грудня 2018 року органи Казначейства не працюють з клієнтами по забезпеченню видаткової частини бюджетів. Водночас, органами Казначейства здійснюється погашення та обслуговування державного боргу у національній валюті, а також зараховуються надходження до бюджетів всіх рівнів. У 2019 році першим робочим днем органів Казначейства є 2 січня. Органи Казначейства 02.01.2019 працюють без клієнтів.

Починаючи із 3 січня 2019 року органи Казначейства працюють у звичайному режимі.

Подробиці:   https://buhgalter.com.ua/news/byudzhetniy-proces/dksu-informuye-shchodo-roboti-v-period-zavershennya-byudzhetnogo-2018/?utm_campaign=push_14_12_18&utm_source=sendpulse&utm_medium=push

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)