У Синові відгуляли День села

Дата: 05.08.2018 12:46

Фото без опису    Спекотний  літній  день 29 липня 2018 року у синівців та мешканців Сереховичівської громади залишив приємні спогади, бо тут святкували День села, приурочений Дню Володимира та 1030-річчю Хрещення України – Русі.

На свято завітало чимало поважних гостей – сільський голова Сереховичівської громади Ростислав Шиманський, помічник народного депутата Степана Івахіва Павло Самолюк,  настоятелі храмів сіл Грабове та Сереховичі отці Микола Хлуд та Валерій Балюк, в.о.старости сіл Ниці, Солов’ї, Комарове Василь Абрамчук, сільський голова села Буцинь Петро Кошелюк, директор СТзОВ «Ратнівський аграрій», депутат Волинської обласної ради Валентин Чернецький. Всі вони  адресували синівцям теплі слова вітань та щирих побажань здоров’я, достатку, злагоди, миру, тепла, любові. Від Сереховичівської громади були вручені подяки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм , активну громадянську позицію в.о.старости села Синове Руслані Гочачко та настоятелю Хрестовоздвиженського храму села Синове  отцю Володимиру Федоровичу. Гордістю за своїх односельців пройнялась Руслана Гочачко, у виступі якої відчувалось невичерпне море любові до свого села та  односельчан. Окремі з них були нагороджені грамотами та подяками, зокрема Дубнюк Ганна Яківна, колишній директору місцевого будинку культури, Калачук Володимир Михайлович, колишній художній керівник будинку культури  та і тепер постійний учасник масових міроприємств, Федорович Марія Вікторівна, керівник вокальної групи Синівського будинку  культури, настоятель Хрестовоздвиженського храму села Синове отець Володимир Федорович, церковний староста Василь Артемук, активіст села Іван Гочачко.

Святкового настрою додала концертна програма за участі аматорів сцени Синівського будинку культури, вокального гурту «Маки» Буцинського будинку культури, Ольги Лампіки та Марії Зарубіч із Смідина .

Цілий день малечу розважали дитячі атракціони та батут, спонсором яких виступило СТзОВ «Ратнівський аграрій». Гості свята та односельчани мали можливість пригоститись солодким столом  та запашним короваєм, який був розданий по закінченню урочистої частини.

Чимало емоцій вирувало під час розіграшу лотереї, суперпризи для якої були надані благодійним фондом «Патріоти Волині». Володарем пилососа стала Швець Ольга,

котрій подарунок був більше, ніж доречним, бо виховується без батьків бабусею.

Рясний дощ, який щедро сипнув жменю прохолоди, не став на заваді вечірніх  гулянь молоді. Свято закінчилось пізно вночі, залишивши цілий шквал емоцій.