Відбулась чергова сесія Сереховичівської сільської ради

Дата: 27.07.2018 10:07

Вчора відбулась чергова сесія Сереховичівської сільської ради. На сесію виносились такі питання: про внесення змін до бюджету сільської ради на 2018 рік, про безоплатну передачу із комунальної власності Сереховичівської сільської ради у спільну власність територіальних громад сіл, селища, району  майна, про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, про затвердження акту визначення втрат сільскогосподарського і лісогосподарського  виробництва, пов'язаних з вилученням земельних ділянок , про погодження надання в оренду невитребуваних паїв ФГ "Соломія плюс", про надання дозволу на виготовлення проекту та технічної документації із землеустрою громадянам, про затвердження проектів та технічної документації із землеустрою громадянам, про погодження відведення в натурі (на місцевості) земельних ділянок в розмірі частки (паю) , різне.

В роботі сесії приймали участь в.о. старости с.Синове Р.Гочачко, в.о. старости сіл Солов'ї, Ниці, Комарове В.Абрамчук, начальники відділів сільської ради. Особливо жваву дискусію викликало питання реформування місцевої амбулаторії. Та враховуючи рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань, яка вивчала це питання напередодні, було прийнято відповідне рішення. Земельні питання також знайшли підтримку в депутатів та були вирішені позитивно.