Сереховичівська громада

Соціальна програма Scholarship - для студентів

Дата: 13.10.2022 09:36

До уваги студентів!

Мета соціальної програми полягає в заохоченні і стимулюванні здатних українських студентів, розвиток і підвищення рівня фінансової грамотності та підприємливості серед нашої молоді. А також довести, що знання здатні приносити прибуток задовго до отримання диплома.

У світовій практиці, термін Scholarship позначає матеріальну виплату студентам, яка присуджується на конкурсній основі за певні академічні успіхи. Здійснюється університетами або незалежними комерційними організаціями, які бажають заохотити здібних студентів.

Широко поширена в європейських і американських навчальних закладах. В Україні даний вид стипендій/грантів поки що не такий популярний. Подібною соціальною активністю можуть займатися не тільки великі корпорації. Нашою метою також є долучення представників середнього та малого бізнесу до соціальної активності.

Переваги проекту

• Участь безкоштовна
  • Різнопрофільний напрямок
  • В рамках проекту проводяться конкурси за різними професійними спрямуваннями
  • Незалежне журі
  • Для оцінки залучаються представники як зі сфери освіти, так і зі сфери бізнесу
  • Фінансова винагорода
  • Переможець отримує грант в межах 15 000 грн, 2-е і 3-є місця - матеріальні заохочувальні призи
  • Нові можливості
  • Отримати новий досвід, нові знайомства, спілкування з цікавими людьми

Хто може брати участь?

• студенти - громадяни України;
  • студенти таких навчальних закладів України як: установи вищої освіти, технікумів, коледжів, професійних училищ (для кожної групи акредитації окремий конкурс);
  • студенти 2 - 4 курсу; фахівці; магістри;
  • денної та заочної форми навчання;
  • учні на контрактній та бюджетній основі.

Можливості для студента:

• оплата свого навчання (для студента, учня на контрактній основі - оплата 1 року навчання в його УВО, для бюджетника - оплата освітніх курсів на його вибір);
  • випробувати вже набуті знання;
  • прокачати свої скіли;
  • практика публічних виступів;
  • пізнати реалії і заглибитися в тематиці обраного професійного спрямування або спробувати свої знання в іншій;
  • задати хвилюючі професійні питання представникам журі;
  • можливість обзавестися корисними знайомствами, нетворкінг.

Наразі відкрито 2 номінації:

18 000 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: lily@scholarship.events)

25 000 грн. - https://safetradebinaryoptions.com/ua/scholarship (запитання та роботи надсилати на пошту: scholarship@safetradebinaryoptions.com)

Детальніше про цю соціальну програму :https://scholarship.in.ua/uk/golovna/