На Волині сплачено майже 158 мільйонів гривень військового збор

Дата: 23.06.2021 09:32

На Волині сплачено майже 158 мільйонів гривень військового збору

За підсумками січня-травня 2021 року з легальних доходів волинян до держбюджету сплачено 157,8 мільйона гривень військового збору. Сума сплаченого  військового збору в області на 22 відсотки перевищує аналогічні  аналогічного періоду торік.

У податковій службі Волині відзначають, що стабільний ріст надходжень військового збору переконує у належній податковій дисципліні більшості волинських працедавців. Саме внесок працедавців, котрі виконують функції податкового агента щодо найманих осіб, - визначальний у показниках сплати військового збору.

Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області нагадують про обов’язок перерахувати до бюджету належні суми ПДФО і військового збору усім, хто подав річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

«Громадяни, котрі мають легальне робоче місце, щомісяця  роблять свій особистий фінансовий внесок у стабільність  і розвиток держави та громад, сплачуючи податок на доходи фізичних осіб і військовий збір. Військове протистояння на сході країни та світова пандемія вимагають особливої відповідальності від кожного з нас, насамперед сумлінного виконання обов’язку платника податків з тим, щоб держава і громади отримували кошти для виконання завдань і функцій  задля нашої ж безпеки і захисту.», -  наголошує начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Відтак, у податковій службі Волині просять декларантів  не зволікати з перерахуванням визначених до сплати податків за підсумками деклараційної кампанії.

Головного управління ДПС у Волинській області

ПОГОДЖЕНО:                                                  Світлана САВЧУК

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

на субсайт ГУ ДПС в області,

у ЗМІ та соціальні мережі

Громади Старовижівського району отримали в розпорядження понад 4,3 мільйона гривень плати за землю

Протягом січня-травня 2021 року до бюджетів громад Старовижівського району сплачено понад 4,3 мільйона гривень плати за землю. Сума сплаченої на території району плати за землю на 32,4 відсотка перевищує минулорічні показники.

Зокрема, з початку року юридичні особи району спрямували до місцевих бюджетів майже 4 мільйони гривень, а фізичні особи – 359 тисяч  гривень плати за землю.

Якщо ж громадянин - власник земельної ділянки, але не отримав податкове повідомлення - рішення з податкової служби про нараховану суму земельного податку, саме час провести звірку в Центрі обслуговування платників, - звертають увагу в податковій службі краю.

Враховуючи обмежувальні заходи через пандемію COVID-19, звірку краще провести у телефонному режимі.

Отримавши ключ електронного цифрового підпису, можна зареєструватися в Електронному кабінеті та в режимі онлайн дізнаватися про нараховані Вам податкові платежі, - рекомендують у податковій службі Волині.

Головного управління  ДПС у Волинській області