ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ на субсайт територіальних органів ДПС, у ЗМІ та соціальні мережі

Дата: 27.04.2021 09:50

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

на субсайт територіальних органів ДПС,

у ЗМІ та соціальні мережі

Державні службовці зобов’язані повідомляти про відкриття валютного рахунка

Посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування відповідно до положень  Закону України “Про запобігання корупції”  зобов’язані

інформувати про відкриття валютного рахунка, - звертають увагу в секторі з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Зокрема, суб’єкт декларування заповнює форму повідомлення про відкриття ним або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента (далі – повідомлення) власноручно, розбірливо, без виправлень, засвідчує повідомлення своїм підписом та надсилає до Національного агентства засобами поштового зв’язку рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Суб’єкт декларування також може подати повідомлення шляхом заповнення електронної форми через персональний електронний кабінет з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.  У такому разі повідомлення в паперовому вигляді не подається.

Подання повідомлення до вище вказаного Реєстру підтверджується листами на електронну пошту суб’єкта декларування та у персональному електронному кабінеті суб’єкта декларування.

Нагадуємо, що про порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області на електронну адресу vl.kor@tax.gov.ua, або за номером телефону у м. Луцьк (0332)777171.

Інформація у такому повідомленні повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплена доказами.

Головного управління

ДПС у Волинській області